Začít znovu a lépe?

Je to pár dní, co jsem opět spustil tyto webovky. V novém kabátu, s novým účelem a tak trochu s vědomím, že nemám psát a říkat plané sliby. Přesto píšu tento článek, protože cítím, že je potřeba udělat čáru za tím, co se zde objevilo a co bude dál.


EclecticGuy je moje druhé já, alter ego, digitální identita. Konečně jsem našel takovou, s kterou můžu vystupovat a vím, že to bude napořád. Že nebudu Vojta z Knižního kukátka, ale Vojta jako EclecticGuy (nebo EclecticReader, to záleží na tom, jak velcí čtenáři jste).

Tyto webovky jsem upravil dle toho, aby mi byly ku prospěchu. Chci dát vědět všem, co dělám, v čem jsem opravdu dobrý. A co případně můžu pro někoho udělat. Stačí se podívat do mého portfolia a mrknout na to, pro koho jsem pracoval, kde jsem byl přednášet a jaké projekty vytvářím.

Občas nejspíš napíšu i nějaký ten další blogový článek, na čem zrovna pracuji, co se mi povedlo, kde jsem byl, kam se chystám a podobně. A pokud byste naznali, že bych pro vás mohl něco vytvořit nebo s něčím pomoci, nebojte se mi napsat. Třeba se nějak domluvíme!

Kde mě můžete najít

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..