Přednášky a workshopy

Pravidelně se účastním různých seminářů (tuzemských i mezinárodních) a vzdělávacích akcí a přijímám pozvání na individuální přednášky a workshopy. A to zejména pro knihovnickou obec, ale také širokou veřejnost. Jedná se zejména o témata spojená s kombinací digitálních technologií, služeb, knihovnictví či digitální produktivity. V rámci svých přednášek a workshopů tedy informuji o nových technologických vychytávkách, zlepšování knihovních služeb s pomocí technologií, o produkci zajímavého obsahu apod.

Audio a video produkce

Vytvářím a upravuji multimediální soubory, především pak video a audio. Mám zkušenosti s natáčením, editací i postprodukcí obou těchto forem (audia i videa), a to i profesně. Mé zkušenosti zahrnují i tvorbu microlearningových výukových video kurzů nebo třeba knižních trailerů. Dle náročnosti jednotlivých projektů pak využívám různorodá softwarová řešení.

E-shop

EclecticShop představuje nabídku pro všechny čtenáře či knihomoly, kteří hledají přidanou hodnotu a hlavně zážitek. To jistě nabízí zejména knižní box Bibliothèque, jenž formou předplatného umožňuje získat nejen novou knihu do své knihovny, ale také různé knižní doplňky a další zajímavý obsah.