Má vánoční přání

Vánoce se kvapem blíží. Naštěstí nejsem ten typ člověka, který panikaří, když mu všude cpou, že tu brzo máme Vánoce. Samozřejmě, vánoční výzdoba v obchodních řetězcích víc jak měsíc a půl před Štědrým dnem mě trochu děsí, ale co s tím člověk nadělá. Jenže už je prosinec a den klidu, míru a dárků tady bude v cukuletu. Je čas zveřejnit má vánoční přání.

Zpravidla nakupuji vánoční dárky na poslední chvíli. Minulý rok jsem je nakupoval den před samotným Štědrým dnem. Stresoval jsem se? Ne. Užíval jsem si to. Navíc jsem toho koupil paradoxně víc, než bych jinak normálně koupil. Nevím proč, prostě tomu tak bylo. Ještě před rokem bych si já osobně přál pod stromeček co nejvíc knih. Jenže tomu tak už není. Knihy nemám kam dávat, navíc tu mám stále několik desítek kousků, kterých se chci naopak zbavit. Proto jsem si řekl, že je dobré věci uvést na pravou míru, nebýt za toho, který chce od Ježíška pouze knihy. Tady jsou má vánoční přání.

Začněme malými věcmi. Ponožky Oddsocks jsem dostal od Rézi již na konci listopadu k narozeninám. Zamiloval jsem si je. Tyhle ulítlé pestrobarevné ponožky mají zkrátka něco do sebe. Můžete je kombinovat, a to i různé styly mezi sebou. Tenhle hravý prvek vyhrává na plné čáře a já prostě musím pod stromečkem najít alespoň další tři!

Nedávno jsem cestoval do školy do Zlína. A nějak se stalo, že jsem si natrhl moji brašnu na notebook. Kus brašny tedy odpadává a nevypadá to kdovíjak dobře. S notebookem v poslední době cestuji celkem často, potřebuji ho k práci prakticky pořád. Takže by se šikla nějaká nová brašna, aby notebook netrpěl a já nevypadal jak největší vandrák. Zároveň bych takovou brašnu mohl upotřebit zároveň jako normální brašnu, v případech, kdy nechám notebook doma. Takže rozhodně must-have.

Člověk by neměl pouze nějak vypadat, ale také by měl působit dobrým dojmem se vším všudy. A dobrá toaletní voda, abych dokázal být neodolatelný pro svoji milou na každém rande, je potřeba vždy. Nemám stále žádnou favorizovanou značku. Neustále experimentuji, ale občas je nejlepší sáhnout po nějaké extra kvalitě.

Asi největší vánoční přání je nový fotoaparát. Nad zrcadlovkou uvažuji hodně dlouho a teprve nyní se dostávám k tomu, že bych ji reálně využíval. Zatím všechny své fotky fotím na svůj mobil, ale kvality zrcadlovky bohužel nedosahují. Na zrcadlovku bych navíc také mohl nahrávat svá nová videa, objevilo by se i víc foto příspěvků na blogu, zatím totiž fotky nemají takovou kvalitu, abych se s nimi ve velké míře někde chlubil.

Ježíšek by mě samozřejmě potěšil i nějakým oblečením. Ať už by to bylo tričko, svetr či nějaká košile. To se rozhodně nikdy neztratí. Nebo například cokoliv z Tigeru, jako třeba nějaké kreslící potřeby nebo lepítka. I maličkosti vykouzlí úsměv na mé tváři.

A to je asi všechno. To hlavní jsem Vám představil. To další už jsou fakticky drobnosti. Jsem zvědav, jaká vánoční přání mi Ježíšek skutečně splní. Jedno je však jisté – rozhodně budu mít radost i tak.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..